Ankara 100 bin kişiyle evliliğe hazırlanıyor

Ankara Altınpark ANFA fuar alanında 09/ 12 Mart 2017 tarihleri arasında görücüye çıkartılacak ürünler arasında; özel çizim abiye ve gelinlikler, kişiye özel tasarımlar yer alıyor.

REKOR KATILIM BEKLENİYOR

Düğün, organizasyon firmalarının yanı sıra kuyumcu, emlak ve inşaat firmaları, çeyiz mağazaları, ev tekstil firmaları, züccaciye, beyaz eşya ve mobilya firmalarının geniş katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda gelinlikten damatlığa, organizasyon firmalarından nikah ve balo salonuna, fotoğraf stüdyosundan kuaföre kadar bir arada bulabilecek. Hoteller, kozmetik firmaları ve çiçekçilerin yanı sıra kına ile el süsleme sanatı yapanların da katılacağı fuarı 100 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

KLASİK ARABALAR VE FAYTONLAR DA KATILIYOR

Dans gösterimlerinin yer alacağı fuara klasik arabaların damga vurması bekleniyor. Klasik ve nostaljik gelin arabası modellerinin sergileneceği fuarda faytonlarla geziler düzenlenecek, Kapadokya’dan özel olarak getirilen balonlarla turlar gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİLERE İNDİRİM ÇEKİ, SÜRPRİZ HEDİYELER

Anatolia Group tarafından düzenlenecek fuara ziyaretçi olarak gelenler, firmaların özel indirim çeklerinden elde edecek, sürpriz hediyelerle evlilik hazırlıklarını eğlenceli bir şekilde yapacak.

GENİŞ KATILIMLI DEFİLE

09 / 12 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuara çok sayıda ünlü ismin yanı sıra sanatçıların katılması bekleniyor. Magazin dünyasının yakından tanıdığı çok sayıda mankenin katılımıyla düzenlenecek defilenin ise büyük ilgi uyandıracağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan İşte 2017 referandumda hayır diyecek tüm ünlüler başlıklı makalemizde anayasa, hayır ve hayır diyen ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir