Farklı düşüncedeki kadınlar Sivasspor için buluştu

Lig ekiplerinden Sivasspor’un Giresunspor ile yapacağı maç öncesi bir araya gelerek, destek açıklamasında bulundu.

Kentteki bir kafeteryada gerçekleştirilen Sivasspor’a destek toplantısında, siyasi partilerin kadın kolları başkanları ile çok sayıda dernek ve sivil toplum örgütünün kadın temsilceleri katıldı. Organizasyonu yapan Buket Doğan, kadınlar adına yaptığı açıklamada, kadın taraftarların takıma tam destek vermesi amacıyla bir kampanya başlattıklarını ifade etti.

Kampanyaya siyasi partilerin kadın kolları başkanlarının ve sivil toplum örgütünün kadın temsilcilerinin tam destek verdiğini belirten Doğan, Yiğido kadınlar olarak kalan son 5 haftada farklı etkinliklerle takımımızın yanında olacağız. Sivasspor, Sivas’ın bir numaralı marka değeridir. Bundan sonra kadın Yiğidolar olarak takımımıza tam destek vereceğiz ve tribünlerde yerimizi alacağız. Maç öncesinde takımımıza destek amaçlı yürüyüş yapacağız. Kadınlarımızın destek verdiği bu organizasyonla inanıyorum ki stadyumumuz dolacak dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci ise Sivasspor’un hak ettiği Süper Lig’e tekrar yükseleceğini dile getirerek, maça gitmek isteyen kadınların Passolig Kart taleplerinin karşılanmasında emeği geçen Sivas Valisi Davut Gül’e, Belediye Başkanı Sami Aydın’a ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan CÜ Mimarlık Fakültesi öğrencileri Divriği’yi gezdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir