Hem polisten ceza hem de babasından fırça yedi

Motosikletleri durduran polis ekipleri, iki çocuğa 4 bin 350 lira para cezası kesti. Cezaya sinirlenen çocuklardan birinin babası olay yerine gelerek çocuğuna tepki gösterdi.

Dün gece saatlerinde polis ekipleri Ata Sanayi bölgesinde iki motosiklet kullanan çocuğu durdurmak istedi. ’Dur’ ihtarına uymayan çocuklar ve polis arasında kovalamaca başladı. Ara sokaklara kaçarak izini kaybettirmek isteyen M.K. ve O.K.’nın kullandığı motosikletleri polis ekipleri Demircilerardı Mahallesi’nde yakaladı. Çocukların üzerlerini arayan polis, ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan, polisin ’dur’ ihtarına uymamaktan ve tehlikeli motosiklet kullanmaktan her iki çocuğa 4 bin 350 lira para cezası kesti. Olay yerine gelen M.K.’nın babası ise oğlunun yediği ceza miktarını duyunca oğluna tepki gösterdi. Yapılan işlemlerinin ardından motosikletler otoparka çekildi.

Bir önceki yazımız olan Kabızlık sorunu çeken çocuğu için keçi beslemeye başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir