İhtiyaç sahibi öğrencilere giysi ve kırtasiye yardımı

Sivaslı hayırsever iş adamı ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi ve kırtasiye, köy okullarına ise temizlik malzemesi yardımında bulundu.
İstanbul’da yaşayan Sivaslı iş adamı Selamet Ağaoğulları, Sivas’ta merkeze bağlı köylerde eğitim gören öğrencilere giysi ve kırtasiye yardımında bulundu. Bu kapsamda beraberindeki heyetle Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’u ziyaret eden iş adamı Ağaoğulları, yardım çalışması hakkında bilgi verdi.
Ziyarette konuşan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, memleketi Sivas’ı unutmayarak ihtiyaç sahibi öğrencilere giysi ve kırtasiye, köy okullarına ise temizlik malzemesi desteği sağlayan Ağaoğulları’na teşekkür etti. Altınsoy, giysi ve kırtasiye yardımlarının merkeze bağlı Sarıdemir, Söğütçük, Çallı, Kayadibi, Güney ve Ayli köylerinde eğitim gören 120 ihtiyaç sahibi öğrenciye teslim edileceğini, bununla birlikte hazırlanan temizlik malzemesi paketlerinin hayırsever tarafından köy okullarına ulaştırılarak dağıtımının yapılacağını belirtti.
Çallı Köyü’nden gelen bir gurup öğrenciye ise giysi ve kırtasiye yardımları Milli Eğitim Müdürlüğünde teslim edildi.

Bir önceki yazımız olan Vali Gül, Sivas’a yapılacak olan yatırımları anlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir