İşKur İl Müdürü Canpolat’tan, Köksal’a ziyaret

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hikmet Canpolat, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’ı ziyaret etti.
Köksal ile görüşerek bir süre sohbet eden Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Hikmet Canpolat istihdam artışının esnaf ve sanatkara da yansıdığını ifade ederek,Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak istihdamın artırılması noktasında çalışmalar yapıyoruz. Kurumlarımızla ve yatırımcılarımızla görüşerek, işsizlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda ilimizdeki istihdamı muhafaza etmek ve artırmak için Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal ile daima işbirliği ve istişare içerisindeyiz dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Köksal ise, Sivas’ta istihdamın artmasının esnafa da yansıdığını ifade ederek, toplum yararına çalışma programının biran önce başlatılması gerektiğini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Sivas Belediyesinden Engellilere Özel Servis başlıklı makalemizde Belediyesinden, Engellilere ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir