Kanal D'den kovulan Okan Bayülgen'in yeni kanalı belli oldu

Altın Kelebek Ödülleri sonrası tamamlanmış dekorundan bile vazgeçilerek programı askıya alınan Okan’ın ekibiyle kanalın yolları da ayrılmıştı…Bayülgen’in yeni kanalı belli oldu

İddialara göre Okan Bayülgen ‘Zaga‘ formatı için Blu TV ile anlaşmış. Blu TV abone sayısını her geçen gün arttıran bir dijital izleme platformu.

OKAN BAYÜLGEN DİRİLİŞ ERTUĞRUL İÇİN NE DEMİŞTİ?

“Bazı hatalar yapmıyor değiliz. Diriliş Ertuğrul dizisi ödül aldı, ancak konuşma yapma fırsatı bulamadılar ve bir hostesimiz tarafından sahneden çekilip götürüldüler. Bense Diriliş Ertuğrul’u hiç seyretmediğim için kendilerine söz vermek istiyorum. Diriliş Ertuğrul’u bundan sonra her gün seyredeceğim, yayınlanmasa bile ben onu izlemek için bekleyeceğim. Diriliş Ertuğrul’un yapımcı ve senaristi Sayın Mehmet Bozdağ’dan Diriliş Ertuğrul’u seyretmediğim için özür diliyorum. Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncularını programım başlar başlamaz konuk alacağım. şeklinde tüm Türkiye’nin hayranlıkla izlediği diziyi Tİ’ye almıştı.

Bir önceki yazımız olan Bugün kandil mi? Regaip kandili kesin ne zaman? başlıklı makalemizde Bugün kandil, Bugün kandil ne kandili ve kandil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir