Numune Hastanesi’nde ’Çanakkale Şehitleri’ konulu tiyatro

yıl dönümü dolayısıyla ’Çanakkale Şehitleri’ konulu tiyatro gösterisi yapıldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma programı kapsamında hastanenin konferans salonunda, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ’Çanakkale Şehitleri’ konulu tiyatro gösterisi yapıldı. Sivas Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Davut Vecdi Ersöz, İl Sağlık Müdürü Dr. Adil Kaya, birim yöneticileri ve sağlık çalışanlarının izlediği tiyatro gösterisi katılımcıları duygulandırdı.

Hastane Yöneticisi Op. Dr. Mahmut Aluç,Bildiğiniz üzere bu yıl 18 mart Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünü kutlayacağız. Genellikle panel ve konuşma şeklinde olan etkinliklerimize farklı bir boyut getirmek istedik. Bu yıl için 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni milli eğitim ve halk eğitimin ortak çalışması olan ’Çanakkale Şehitleri’ konulu tiyatro gösterisi ile anmak istiyoruz. Bu yüce vatanı canları pahasına koruyan ve bize emanet eden şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Emperyalizmin iştahını açan bu topraklarda yaşadığımız sürece bu gibi milli günlerimizi unutmamalıyız ve unutturmamalıyız dedi.

Bir önceki yazımız olan Hurdaya dönen aracın sürücüsü, kazayı sıyrıklarla atlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir