O Ses Türkiye yeni sezonda hangi günler yayınlanıyor? O Ses Türkiye yayın akışı…

TV8’in 7’den 70’e herkesin sevdiği ve ilgiyle takip edilen fenomen haline gelen yarışması O Ses Türkiye’nin yeni yayın tarihi ve jüri ekibi belli oldu. Acun Ilıcalı sosyal medya aracılığıyla O Ses Türkiye çekimlerinin başladığı açıklamasını gerçekleştirdi ve O Ses Türkiye yeni jüri ekibiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı paylaştı.

Acun Ilıcalı, yayınladığı bu fotoğrafla birlikte yeni sezonda izleyicilere Yıldız Tilbe’nin de jüri koltuğuna oturacağı müjdesini verdi. Buna göre, O Ses Türkiye yeni sezonda Yıldız Tilbe, Sibel Can’ın yerine jüri koltuğuna oturacak. Türk müziğinin sevilen ismi Yıldız Tilbe’ye Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ile son sezonun şampiyonu Hadise eşlik edecek.

O SES TÜRKİYE YENİ SEZONDA NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Televizyon ekranlarının fenomen yarışması O Ses Türkiye yeni sezon 7 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de TV8 ekranlarında başladı.

O SES TÜRKİYE YENİ SEZONDA HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve şehirlerinden yetenekleri keşfeden O Ses Türkiye, Cumartesi, Pazar ve Salı günü olmak üzere haftanın 3 günü izleyicilerle buluşacak.

İŞTE, O SES TÜRKİYE’NİN YENİ JÜRİ EKİBİ…

İŞTE, O SES TÜRKİYE İLK TANITIM!

Bir önceki yazımız olan Usta oyuncu sevenlerini üzdü! başlıklı makalemizde Diriliş Ertuğrul, film ve hastane hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir